УКРАИНСКИЙ CHERY КЛУБ
http://www.chery-club.org/forums/

Неисправности Chery QQ3! Вопросы для ленивых новичков!
http://www.chery-club.org/forums/viewtopic.php?f=6&t=1426
Страница 1 из 85

Автор:  Весельчак [ Пт ноя 16, 2007 10:14 ]
Заголовок сообщения:  Неисправности Chery QQ3! Вопросы для ленивых новичков!

Дорогі КуКушКоводи!

Є пропозиція відписуватись в цій гілці про всі виявлені болячки і несправності наших малят-КуКу.

Спільно ми швидше зможемо виявити системні глюки в наших машинках і допомогти знаннями один одному.

Просьба завести і постійно доповнювати інфою про свою КуКу в ОДИН ЄДИНИЙ ПОСТ. В кожному пості про виявлення проблем з КуКу вказувати пройдений КІЛОМЕТРАЖ і знайдений СПОСІБ усунення (якщо є). ;)

Така повна і компактна інфа дозволить всім легко аналізувати глюки і способи їх усунення, а для майбутніх КуКушКоводів це буде корисна інфа щоб оцінити якість і надійність малюка КуКу3!

Дякую всім КуКушКоводам за небайдужість і корисний досвід!

Автор:  Весельчак [ Пт ноя 16, 2007 10:52 ]
Заголовок сообщения: 

Почну з глюків моєї КуКу.

1. З самого початку при наїзді на малій швидкості на невеликі горбики підвіска видає неприємний дзвінкий металічний стук. Додаткова протяжка ходової глюка не усунула. Мені пояснили особливістю аммо - короткий шток.
Із спостережень - цей стук може пропадати на тиждень-два, а потім з'являтись при різкому гальмуванні/розгоні/наїзді на горбики. На ямках звуку немає.

2. Звукоізоляція салону на порядок вища від ВАЗівської і для міської їзди до 90км/год цілком прийнятна. Для траси хоЦЦа більшої тиші - було зроблено обезшумку;

3. Не помітив після передпродажки відсутності кліпси кріплення бампера і заглушки на ніпелі заправки кондиціонера;

4. На передпродажці не робили розвал-сходження;

5. Задній спойлер мав проблеми з кріпленням. Одна з 3х гайок кріплення була закручена наперекосяк і при їзді вирвало з пластика болт. Вилікував прогонкою різьби плашкою і закріпив на місце болт в спойлер епоксидкою;

6. При різкому розгоні глушак тарабанив по днищу за шофером і по задньому бамперу. Вилікувалось відгинанням ломом кріплень труби;

7. З часом скло дверок шофера після повного опускання почало вискакувати з направляючих. Причина була в неправильному кріпленні направляючих - внизу між ними була завелика відстань. Вилікувалось перекручуванням направляючої, ближчої до завіс дверок, в отвір кріплення динаміка;

8. Задні праві дверки закриваються з ледь більшим зусиллям ніж інші. Думаю, причина в різній усадці ущільнювача. Глюк некритичний - не лікую покищо;

9. Руль ледь-ледь нахилений вправо при їзді прямо. Ще не лікував;

10. Під капотом все напаковно надзвичайно щільно - дуже утруднює доступ при ремонті. Бруд з-під правого переднього колеса потрапляє на ремені приводів і розпиляється під всім капотом. Через невеликий кліеренс і любов до їзди не лише по асфальту я обчухав захисну обплітку на гофрі вихлопної. Все вищесказане вилікувалось установкою захисту піддона картера.

11. Машина не має звичного ривка при розгоні, зате має дуже динамічний розгін. При "кікдаунах" на обертах мотора 4000об/хв і вище жере бензину "як не в себе". При розумній їзді витрата по місту (65-75км/год) бере 6,7л/100км, по трасі (100-120км/год) - бере 6,4л/100км;

12. Рідне радіо нормально ловить 3-4 станції, мафон дає монотонний низькочастотний гул від касети. Лікується заміною мафона і динаміків;

13. Передачі втикаються нормально знизу-вверх, але при скиданні передач вниз ІНОДІ буває важче втикнути нижчу передачу. Переважно передачі переключаються без питань.

14. Пройдено ТО1 на 10тис.км. Замінено масло в КП на напівсинтетику, моторне масло на синтетику, свічки. Причина - почала падати потужність мотора і двигун "троїло". Вилікувалось заміною свічок на Опелевські двоконтактні для моторів з кубатурою до 1,3л. Виявлено легкий люфт в сайлентблоці лівого переднього ричага (йде в зборі з ричагом і кульовою опорою) - буду міняти на ТО2.

15. Після 10тис.км стало дещо тугіше ходити скло в дверках. Вилікувалось змазкою всіх привідних механізмів в дверках плюс запшикнув силіконовою змазкою всі гумові направляючі. В плані підготовки до зими запшикав також силіконом всі замки і ущільнюючі гумки на дверях;

16. Хочу поставити всі підкрилки. Спереду є рідні напів-підкрилки, але вони не закривають всю арку і "вікно" між колесом і підкапотним простором. Рідних підкрилків КуКу поки немає - чекаємо поставок. Від Матіза так-сяк можна присобачити задні підкрилки, але передні геть не підходять;

По причині малих розмірів машини, доступ до багатьох вузлів вимагає неабиякої гнучкості і смекалки. :? ;)

17. ВМЕР АКУМУЛЯТОР!!! Пробіг майже 18тис.км.

Дорогі одноклубники, слідкуйте за натягом ременя генератора!
В мене після проїзду калюж було чути свист 3-5сек. Я не звертав уваги...

З початком зими і холодів на борту почали вмикатись більше енергприладів: високі оберти вентилятора "пічки", обігрів заднього скла, підфарники. Крім того, їзда по Києву в постійних тагнучках і пробках.

Результатом всього стала хронічна недозарядка акумулятора, який не витримав лихої долі і спочив в Бозі...

Поставив голандський акумулятор тих же параметрів за 400грн.

Пробіг 20 000 км.
1) Прогоріла прокладка "штанів" - прокладка між фланцями кріплення випускного колектора і вихлопної труби. Під капот вириваються вихлопні гази, збільшився шум роботи мотора. Бум міняти;

2)Заміна по гарантії передніх амортизаторів;

По моїй ініціативі замінили:

- сайлентблоки передніх ричагів (йдуть в зборі з самим ричагом і кульовою опорою). Попутно замінили всі сайлентблоки в ходовій передка - копієчні гумки, а додають керованості автомобілю! ;) Зробили розвал-сходження.

- рідний тосол на фірмовий антифриз;

- рідну рідину в ГУР на фірмову.

3)Порвався шланг омивача заднього скла. Замінив на гумовий (з такого нарізають кембрики для велоніпелів).


Пробіг 24 000 км.

1) Раптом посилилась вібрація вихлопної в діапазоні 2000-2400об/хв. Можливо порвалась або прослабла якась гумка кріплення. Може це деренчить захист піддона картера - треба протягнути болти.

2) Замінений рідний шланг омивача заднього скла на гумовий не оправдав себе. По ньому пішло багато тріщин в місці натягування на пластикову "пісялку" - і скоро він зовсім порветься. Буду шукати тонку трубку від системи переливання крові/капельниці. Кажуть, тепер є силіконові - було би класно.

3) Треба перевзути зимову гуму на літню.

Автор:  OldCat [ Пн дек 03, 2007 14:55 ]
Заголовок сообщения: 

Сочувствую.
У меня до ТО тоже свистел ремень.И понимаю в чём беда,и делать 5мин.,а увидел пломбу(гарантия блин) и побоялся перед визитом на сервис крутить.На ТО слесарь подтянул и"по секрету"Сказал что можно-осторожно самому т.к.заново пломбу не ставил.

Автор:  Весельчак [ Пн дек 03, 2007 15:10 ]
Заголовок сообщения: 

:o :o :o Яка пломба? Де?

В мене не було ніякої пломби... :?
Я відпустив болт регулювання положення генератора, відтиснув генератор для більшого натягу ременя, і зафіксував це положення болтом. Свист після калюж припинився. Треба ще заміряти напругу, яку видає генератор для підзарядки акумулятора - буду спати спокійніше. :-P

Автор:  Сашун [ Пн дек 03, 2007 23:55 ]
Заголовок сообщения: 

Весельчак писал(а):
Треба ще заміряти напругу, яку видає генератор для підзарядки акумулятора - буду спати спокійніше. :-P


Для новичков сообщаю.
Норма етого напряжения ПРИ РАБОТАЮЩЕМ ДВИГАТЕЛЕ И ПОЛНОСТЬЮ ЗАРЯЖЕННОМ АККУМУЛЯТОРЕ в пределах 13,7-14,2V. Причем нижнему значению соответствует большая долговечность аккумулятора, зато большее время его зарядки "до полного". Как правило, на современных автомобилях напряжение зарядки не регулируется...

Автор:  Весельчак [ Вт дек 04, 2007 9:41 ]
Заголовок сообщения: 

Про нормальну напругу зарядки від генератора знамо, а ось про відсутність реле-регулятора зарядки новина неприємна... Бум перевіряти чи є він в КуКу і присобачувати якщо не буде.

Автор:  Лодочник [ Вт дек 04, 2007 9:50 ]
Заголовок сообщения: 

Регулятор присутствует. Он в генераторе и выглядит примерно так:
Изображение

Автор:  Y.A.K. [ Ср дек 05, 2007 0:14 ]
Заголовок сообщения: 

Скрипить скло панелі приборів об пластикову панель. Як вилікувати ? Підклав пару кусочків изоляційної стрічки, помогло, але не повністю.

Автор:  Весельчак [ Ср дек 05, 2007 9:57 ]
Заголовок сообщения: 

Найпростіше і найшвидше - береш силіконову змазку в балончику, натискаєш на скло і запшикуєш по периметру в щілину.
Складніший варіант - розбираєш панель приладів і акуратно проклеюєш по контуру контакта скла щось м'яке - поролон, м'який скотч-демпфер, накрайняк ізоленту. Але думаю, що до цього не дійде - вистачить і силіконового спрея.
УДАЧІ! ;)

Автор:  Зоркое ухо [ Ср дек 05, 2007 13:06 ]
Заголовок сообщения: 

Да силиконовый спрей или проникающую смазку в спрее ANY WAY (аналог ВД-40). Я брызгал проникающую смазку во все щели торпеды для профилактики всех этих проблем со скрипом (могут на любой машине появится). Теперь не скрипит вообще нигде.

Автор:  mini [ Пн дек 10, 2007 18:34 ]
Заголовок сообщения:  Неизвесная кнопка

Кто подскажет, что это за кнопочка такая возле блока управления стеклоподъёмниками? В книжке не пишут, на нажатие не реагирует!

Вложения:
knopka.JPG [86.49 КБ]
Скачиваний: 166

Автор:  Весельчак [ Пн дек 10, 2007 18:44 ]
Заголовок сообщения: 

Трохи почистив гілку.
Це є кнопка блокування склопідйомників.
Якщо ця кнопочка натиснута - її колір міняється з зеленого на жовтий - і управляти вікнами в машині можна лише з шоферської дверки - всі інші кнопки склопідйомників будуть заблоковані.

Автор:  Весельчак [ Пн дек 10, 2007 18:47 ]
Заголовок сообщения: 

Ричажок блокування відкриття задніх дверок знаходиться в торці кожної задньої дверки. Його потрібно механічно перевести в інше положення - тоді задні дверки можна відкрити лише знадвору.

Автор:  Наташа [ Чт янв 03, 2008 11:37 ]
Заголовок сообщения:  Моя новая кукушка и некоторые проблеммы

В первую очередь хочу всех поздравить с Новым годом!
Недавно купили кукшку и немного настораживает её поведение. Впринципе я совсем новичок и в водительском деле... Хотелось бы получить совет от знатоков, которые сталкивались уже с такими проблемами. Меня очень волнует свист ремня при нагрузках, впринципе машина ещё на обкатке, но может этого не должно быть? И ещё руль тянет вправо... Нужно ли мне срочно обращаться на СТО? Не пострадает ли от этого резина до первого ТО? я наездила пока только 420 км.

Автор:  Шурик777 [ Чт янв 03, 2008 12:04 ]
Заголовок сообщения: 

Уважаемая Наташа, пользуйтесь поиском. Все волнующие Вас вопросы уже здесь обсуждались. Свист ремня при нагрузках - ремень просто плохо затянут. На СТО - 5 минут. Если руль ведёт в сторону - это развал-схождение надо делать. Просто приезжайте на СТО и ребятам объясняйте.

Автор:  Вячеслав [ Чт янв 03, 2008 12:07 ]
Заголовок сообщения: 

Руль уводит - однозначно на СТО, хотя сначала проверте давление в шинах.
По поводу ремня, думаю, что из-за морозов либо натяжение не соотвнтствует норме. Коль из-за ходовой ехать на СТО прийдется, то там "2-х зайцев" и починят.
А еще можна тут немножко отписаться
http://www.chery-club.org/forums/viewto ... 5062#25062

Автор:  Шурик777 [ Чт янв 03, 2008 12:28 ]
Заголовок сообщения: 

По идее этот самый развал должен был входить в предпродажную подготовку. Но как известно у нас ею мало кто озабочен. Одно название - предпродажная подготовка. А зачем? И так будут покупать. А потом ещё и на СТО обращаться за ремонтом.

Автор:  Данила [ Пн янв 07, 2008 20:40 ]
Заголовок сообщения: 

У меня ни влево ни вправо руль не тянуло, но ремень пищал и антифриз вытек. Все должны сделать бесплатно (во всяком случае мне так и сделали).
Не переживай. Это маленькие недоработки ЗАЗовской сборки. Если интересно, можешь почитать мой бортовой журнал, я про все "косяки" там отписываю

Автор:  Валькирия [ Пн янв 07, 2008 23:13 ]
Заголовок сообщения: 

Y.A.K. писал(а):
Скрипить скло панелі приборів об пластикову панель. Як вилікувати ? Підклав пару кусочків изоляційної стрічки, помогло, але не повністю.

Пластиковая панель на защелках,если снять и промазать стеко мои любимым герметиком типа CROKODILE ,дать высохнуть(таким образом получается своего рода прокладка резиновая,сформированная по месту),а затем произвести сборку в порядке,обратном разборке..ничего скрипеть не будет.Аналогично..можно и по гарантии сделать..на СТО(опыт личный)Заодно увидите как вся эта..конструкция устроена..да и проводочки,которые об острые края панели труться(труться,труться!!)можно изоляцией прикрепить..или пластмассовыми хомутиками.

Автор:  Буба [ Вт янв 08, 2008 0:16 ]
Заголовок сообщения: 

Кто знает после прокачки тормозов, педать тормоза должна быть жесткой или это очередной прикол?

Страница 1 из 85 Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/